Lamele ścienne na filcu fornirowane – Dąb srebrny szary

299.00 

Chcesz, by Twoje wnętrze nabrało niebanalnego charakteru? Lamele ścienne na filcu na ścianie, wykonane z wysokiej jakości płyty MDF to hit w najnowszych, dekoracyjnych trendach. Ich niepowtarzalna struktura sprawia, że są przyjemne w dotyku, a doskonale widoczne słoje drewna nadają im nietuzinkowej estetyki. Dzięki zastosowaniu grubego filcu o właściwościach wygłuszających i grubości 8 mm, lamele ścienne fornirowane doskonale tłumią dźwięki.

Brak w magazynie

Zamów tester produktu

Chcesz, by Twoje wnętrze nabrało niebanalnego charakteru? Lamele na ścianie, wykonane z wysokiej jakości płyty MDF to hit w najnowszych, dekoracyjnych trendach. Ich niepowtarzalna struktura sprawia, że są przyjemne w dotyku, a doskonale widoczne słoje drewna nadają im nietuzinkowej estetyki. Dzięki zastosowaniu grubego filcu o właściwościach wygłuszających i grubości 8 mm, lamele ścienne fornirowane doskonale tłumią dźwięki.

Lamele na ścianie – ponadczasowa klasyka i nowoczesność w jednym

Lamele fornirowane ścienne na filcu to produkt klasy premium, wykonany w postaci gotowych tablic do montażu. Na każdej z nich znajduje się 6 listewek o wymiarze 30×16 mm, w odstępach 20 mm. Decydując się na ich zakup masz gwarancję wielu korzyści.

  • Prosty montaż – lamele ścienne można łatwo przyciąć i zainstalować na swojej ścianie przy pomocy kleju montażowego typu mamut lub poprzez przykręcenie do ściany.
  • Uniwersalność – lamele w kolorze Dąb Srebrny Szary doskonale komponuje się z wieloma innymi materiałami, a szczególnie cegłą i betonem – ich głębię możesz też podkreślić poprzez ciemny kolor ścian.
  • Solidne wykonanie – lamele fornirowane na filcu zostały wykonane z wysokiej jakości płyty MDF oraz naturalnej okleiny dębowej.
  • Ciepły, przytulny klimat – lamele idealnie ocieplają wnętrze, wprowadzając przyjemny nastrój, który całkowicie może odmienić charakter pomieszczenia.
  • Właściwości akustyczne – dzięki zastosowaniu grubego filcu, lamele świetnie tłumią dźwięki.
  • Pomieszczenie zyska głębię – lamele są dekoracją 3D, co sprawia, że optycznie powiększają pomieszczenie i nadają mu doskonałej dynamiki.
  • Doskonała alternatywa dla klasycznych dekoracji – panele, tapety czy tynki strukturalne nie robią na Tobie wrażenia? Lamele będą bez wątpienia nietuzinkową ozdobą w Twoich wnętrzach.

Nasz produkt sprawdzi się zarówno w eleganckich restauracjach, luksusowych hotelach czy innowacyjnych biurach, jak w zaciszu Twojego domu. Możesz ich użyć zarówno jako elementu dekoracji, jak i głównego motywu.

Pamiętaj – lameli nie należy kłaść w wilgotnych pomieszczeniach!

Dekor Sp. z o.o. to rzemieślniczy zakład produkcyjny z 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmujący się produkcją najwyższej jakości listew przypodłogowych oraz lameli ściennych.

Dane firmy

Numer KRS: 0001027403

NIP: 7123452163, Regon: 524837710
Kapitał zakładowy: 5000zł
Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dane kontaktowe

Tel: 886 142 708, 81 473 22 00

DEKOR sp. z o.o.
Siedziba: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 38 lok. 12, 20-029 Lublin
Zakład produkcyjny: ul. Turka 238, 20-258 Lublin