Lamele ścienne na filcu fornirowane – Dąb havana

299.00 

Poszukujesz stylowego i trwałego rozwiązania, by wykończyć swoje wnętrza w niebanalny sposób? Doskonałym wyborem będą lamele ścienne na filcu w odcieniu Dąb Havana. Ich ponadczasowy design oraz uniwersalność sprawiają, że doskonale wpasowują się w każdy rodzaj wnętrza – klasyczny, nowoczesny, skandynawski, loftowy czy vintage.

Brak w magazynie

Zamów tester produktu

Poszukujesz stylowego i trwałego rozwiązania, by wykończyć swoje wnętrza w niebanalny sposób? Doskonałym wyborem będą fornirowane lamele ścienne w odcieniu Dąb Havana. Ich ponadczasowy design oraz uniwersalność sprawiają, że doskonale wpasowują się w każdy rodzaj wnętrza – klasyczny, nowoczesny, skandynawski, loftowy czy vintage.

Lamele ścienne fornirowane Dąb Havana z akustycznym filcem – wyjątkowe połączenie stylu i funkcjonalności

Lamele fornirowane będą wyglądać imponująco zarówno jako dekoracja fragmentu ściany, jak i całej powierzchni, np. w roli wezgłowia łóżka. Ich urok można podkreślić, łącząc je z naturalnymi materiałami, takimi jak beton, cegła czy kamień, lub kontrastującym odcieniem ściany.

Zalety lameli ściennych fornirowanych Dąb Havana z akustycznym filcem:

  • Elegancki wygląd i unikalna struktura, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.
  • Dekor znajduje się na trzech płaszczyznach produktu.
  • Gładkie, miłe w dotyku i wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość.
  • Łatwość montażu – instalację można wykonać samodzielnie, bez konieczności wiercenia. Wystarczy tylko skorzystać z kleju typu mamut.
  • Szerokie możliwości aranżacji – lamele ścienne mogą być głównym motywem dekoracyjnym lub dopełnieniem wystroju wnętrza. Na ich tle doskonale będzie się prezentować  na przykład zieleń.
  • Wygodna forma – lamele dostarczamy w formie gotowych paneli do montażu – na każdym znajduje się 6 listew o wymiarach 30 x 16 mm, rozmieszczonych w odstępach 20 mm.
  • Właściwości dźwiękochłonne – zastosowanie filcu o grubości 8mm sprawia, że Twoje wnętrze stanie się nie tylko piękne, ale również ciche i komfortowe.

Nasze lamelki ścienne to produkt klasy premium, wykonany z wysokiej jakości płyty MDF, fornirowanej wyłącznie naturalną okleiną dębową. Dzięki temu uzyskują one 100% efekt prawdziwego drewna. Ponadto, są pokryte naturalnymi bejcami olejowymi renomowanej firmy OSMO i zabezpieczone twardym, bezbarwnym olejowoskiem.

Uwaga – lameli nie należy kłaść w wilgotnych pomieszczeniach!

Dekor Sp. z o.o. to rzemieślniczy zakład produkcyjny z 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmujący się produkcją najwyższej jakości listew przypodłogowych oraz lameli ściennych.

Dane firmy

Numer KRS: 0001027403

NIP: 7123452163, Regon: 524837710
Kapitał zakładowy: 5000zł
Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dane kontaktowe

Tel: 886 142 708, 81 473 22 00

DEKOR sp. z o.o.
Siedziba: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 38 lok. 12, 20-029 Lublin
Zakład produkcyjny: ul. Turka 238, 20-258 Lublin