Lamele ścienne na filcu fornirowane – Dąb biały

259.00 

Czy marzysz o wnętrzach wypełnionych wyjątkowymi akcentami? Zastanawiasz się nad niepowtarzalną dekoracją, która będzie nie tylko stylowa, ale też wprowadzi do Twojego domu ciepłą atmosferę? Lamele ścienne na filcu fornirowane akustyczne o odcieniu Dąb Biały to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Brak w magazynie

Zamów tester produktu

Czy marzysz o wnętrzach wypełnionych wyjątkowymi akcentami? Zastanawiasz się nad niepowtarzalną dekoracją, która będzie nie tylko stylowa, ale też wprowadzi do Twojego domu ciepłą atmosferę? Lamel ścienny fornirowany akustyczny na filcu o odcieniu Dąb Biały to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nasz produkt klasy premium sprawdzi się zarówno jako subtelna ozdoba ściany, jak i główny element dekoracyjny w Twojej przestrzeni – salonie, przedpokoju, sypialni czy schodów, ale też w restauracjach, hotelach i biurach.

Kupując lamele ścienne fornirowane na filcu masz gwarancję wielu korzyści

  • Gotowe panele do montażu – na każdym znajduje się 6 lameli o wymiarach 30×16 mm, rozmieszczonych w odstępach 20 mm. Dzięki temu bez problemu stworzysz nawet najbardziej wymyślną dekorację w kilka chwil!
  • Elegancki wygląd – lamele fornirowane to ostatni hit w dekoracji wnętrz, który wprowadzi unikatowy charakter do Twoich pomieszczeń. Idealnie będzie się prezentować np. jako tło telewizora lub roślin.
  • Wysoka jakość materiałów   lamele są pokryte ekologicznymi bejcami olejowymi od renomowanego producenta OSMO, a następnie zabezpieczone twardym, bezbarwnym olejowoskiem.
  • Prosty montaż – możesz z powodzeniem wykonać go samodzielnie, bez wiercenia. Wystarczy tylko klej montażowy typu mamut i odrobina cierpliwości.
  • Uniwersalność – odcień białego dębu sprawia, że ścienne lamele dekoracyjne doskonale dopasują się do każdego stylu wnętrza.
  • Tłumienie dźwięków – grubość filcu wynosząca 8 mm, wprowadzi do Twojej przestrzeni spokojny nastrój i ciszę.

Lamele dekoracyjne ścienne na filcu to ponadczasowa ozdoba, której piękno można dodatkowo wydobyć poprzez zastosowanie takich naturalnych materiałów, jak beton, cegła lub kamień. Warto też, podczas planowania aranżacji, zadbać o kontrastujący, ciemny kolor ścian.

Ważne! Choć lamele fornirowane na filcu będą się wspaniale prezentować w każdym wnętrzu, nie należy ich instalować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (np. łazienka lub sauna).

Dekor Sp. z o.o. to rzemieślniczy zakład produkcyjny z 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmujący się produkcją najwyższej jakości listew przypodłogowych oraz lameli ściennych.

Dane firmy

Numer KRS: 0001027403

NIP: 7123452163, Regon: 524837710
Kapitał zakładowy: 5000zł
Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dane kontaktowe

Tel: 886 142 708, 81 473 22 00

DEKOR sp. z o.o.
Siedziba: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 38 lok. 12, 20-029 Lublin
Zakład produkcyjny: ul. Turka 238, 20-258 Lublin