Lamele ścienne fornirowane SLIM – Dąb havana

39.99 

Szukasz wyjątkowego i oryginalnego dodatku do swojego wnętrza, który będzie zarówno modny, jak i wytrzymały? Przedstawiamy nasze wąskie lamele ścienne fornirowane MDF w odcieniu Dąb Havana – ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.

Brak w magazynie

Zamów tester produktu

Szukasz wyjątkowego i oryginalnego dodatku do swojego wnętrza, który będzie zarówno modny, jak i wytrzymały? Przedstawiamy nasze wąskie lamele ścienne fornirowane MDF w odcieniu Dąb Havana – ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.

Dzięki smukłemu i eleganckiemu designowi, wąskie panele fornirowane SLIM – Dąb Havana idealnie wpasowują się w różnorodne style wnętrz – klasyczne, nowoczesne, vintage czy industrialne.

Zalety wąskich lameli ściennych fornirowanych SLIM – Dąb Havana

  • Estetyka – wąskie panele dodają ciepłego i przytulnego klimatu, a jednocześnie ponadczasowej elegancji.
  • Wytrzymałość – wykonane z wysokiej jakości płyty MDF oraz fornirowane naturalną okleiną dębową, lamele SLIM – Dąb Havana są solidne i służą przez wiele lat.
  • Łatwy montaż – panele można łatwo zamontować bez konieczności wiercenia.
  • Nieskończone możliwości – nasze lamele są doskonałym rozwiązaniem zarówno jako główny motyw dekoracyjny, jak i dodatek. Można je montować w dowolnym miejscu – salonie, sypialni, biurze czy restauracji lub hotelu.
  • Funkcjonalność – wąskie panele mogą być wykorzystane do stworzenia modnej ścianki działowej, zapewniając oryginalną i praktyczną przestrzeń.
  • Akustyka – Lamele SLIM – Dąb Havana wyciszają i wygłuszają pomieszczenie, co sprawia, że idealne się sprawdzą np. za telewizorem.

Lamele ścienne fornirowane SLIM – Dąb Havana to produkt klasy premium, który łączy naturalną okleinę dębową z wysoką jakością MDF, tworząc wspaniały efekt w 100% prawdziwego drewna. Dodatkowo, zabezpieczono je twardym, bezbarwnym olejowoskiem oraz pokryto naturalnymi bejcami olejowymi firmy OSMO, aby zapewnić im długotrwałą żywotność i nienaganny wygląd przez lata.

Montaż dekoracyjnych lameli ściennych fornirowanych Dąb Havana

Jak zamontować lamele ścienne? Jest to bardzo proste. Pracę możesz wykonać na trzy wygodne sposoby:

  • na hybrydowy klej montażowy,
  • używając taśmy montażowej,
  • przykręcając do płyty MDF.

Pamiętaj – odległość między listwami musi wynosić minimum 3 cm. Lamele dekoracyjne nie nadają się ponadto do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

Dekor Sp. z o.o. to rzemieślniczy zakład produkcyjny z 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmujący się produkcją najwyższej jakości listew przypodłogowych oraz lameli ściennych.

Dane firmy

Numer KRS: 0001027403

NIP: 7123452163, Regon: 524837710
Kapitał zakładowy: 5000zł
Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dane kontaktowe

Tel: 886 142 708, 81 473 22 00

DEKOR sp. z o.o.
Siedziba: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 38 lok. 12, 20-029 Lublin
Zakład produkcyjny: ul. Turka 238, 20-258 Lublin